KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'nin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'nin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Mesajı

Değerli Öğretmenler, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

Bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyor olmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Bu sebeple biliyoruz ki; milletimizi ve ülkemizi geleceğe taşımak, müreffeh milletler arasında yer almasını sağlamak için asıl gayemiz eğitimdir. 

Değerli Öğretmenlerimiz;

Medeniyet, nesillerin yetiştirilmesi ile inşa olunur. Hiç şüphemiz yok ki çocuklarımızın ve nihayetinde geleceğimizin mimarı sizlersiniz! Çocukluktan yetişkinliğe sürekli bir gelişim içinde bulunan insan kendini ve hayatı keşfetme gayesi taşımaktadır. Sizlere çocuklarımız için bu süreci hem zenginleştirmek hem de kolaylaştırmak için bilim, sanat, kültür ve spor unsurlarını ustalıkla ve zevkle işleyeceğiniz başarılı bir eğitim öğretim süreci dilerim.

Değerli anne-babalar;

"Eğitim ailede başlar" sözünün ruhuna uygun olarak çocuklarımıza iyi bir model olmalı, öğretmenlerimizle işbirliği içinde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmelerine katkı sağlamalı, onların takipçisi olmalıyız.

Bu düşüncelerle, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle "İlköğretim Haftası"nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.