KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yapımı tamamlanan Keriman Erkan İlkokulunda incelemelerde bulundu.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yapımı tamamlanan Keriman Erkan İlkokulunda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/11155128_photo_2_2023-07-11_15-49-14.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yapımı tamamlanan Keriman Erkan İlkokulunda incelemelerde bulundu.