KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Tavlusun Mahallesinde yapımı tamamlanan Hüseyin-Kadriye Güner İlkokulunda incelemelerde bulundu.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Tavlusun Mahallesinde yapımı tamamlanan Hüseyin-Kadriye Güner İlkokulunda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/11155301_photo_2_2023-07-11_15-52-50.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Hacı Kaya Tavlusun Mahallesinde yapımı tamamlanan Hüseyin-Kadriye Güner İlkokulunda incelemelerde bulundu.