KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun yönetici ve öğretmenleriyle görüşerek kurumda yürütülen etkinlikler hakkında bilgi aldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun yönetici ve öğretmenleriyle görüşerek kurumda yürütülen etkinlikler hakkında bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10172037_photo_3_2023-05-10_17-20-13.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun yönetici ve öğretmenleriyle görüşerek kurumda yürütülen etkinlikler hakkında bilgi aldı.