KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel eğitim sınıfı öğrencilerinin "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle düzenlemiş olduğu "Gözümüzden Talas" konulu fotoğraf sergisini gezdi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel eğitim sınıfı öğrencilerinin](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10171308_photo_9_2023-05-10_17-12-02.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel eğitim sınıfı öğrencilerinin "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle düzenlemiş olduğu "Gözümüzden Talas" konulu fotoğraf sergisini gezdi.