KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim-öğretim süreci hakkında sohbet etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim-öğretim süreci hakkında sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/27153230_photo_3_2023-10-27_15-32-08.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim-öğretim süreci hakkında sohbet etti.