KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmen Ve Öğrenciler İle Bir Araya Geldi
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmen Ve Öğrenciler İle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2023_12/11170555_photo_1_20231211_170524.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.
Ziyarette öğrencilerin ders saatine eşlik eden Karaköse; öğrencilerle rasyonel bilimler üzerine sohbet etti.