KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Sahra Galip Özsan Ortaokulunu ziyaretinde okul bahçesinde maçlara hazırlanan hentbol takımı öğrencileri ile görüşüp maçlarına gitme sözü verdi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Sahra Galip Özsan Ortaokulunu ziyaretinde okul bahçesinde maçlara hazırlanan hentbol takımı öğrencileri ile görüşüp maçlarına gitme sözü verdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/04135225_photo_2_2023-05-04_13-51-35.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Sahra Galip Özsan Ortaokulunu ziyaretinde okul bahçesinde maçlara hazırlanan hentbol takımı öğrencileri ile görüşüp maçlarına gitme sözü verdi.