KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kocasinan ilçesi 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesine taziye ziyaretinde bulundu.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kocasinan ilçesi 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesine taziye ziyaretinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/27172543_photo_2023-03-27_17-25-19.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kocasinan ilçesi 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesine taziye ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz matematik öğretmeni Havagül Özel için okul idarecileri ve öğretmenlerine baş sağlığı diledi.