KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kastamonu ilinde düzenlenen masa tenisi yıldızlar kız-erkek müsabakalarında her iki branşta da Türkiye ikincisi olan Nurettin Öztürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencini kabul etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kastamonu ilinde düzenlenen masa tenisi yıldızlar kız-erkek müsabakalarında her iki branşta da Türkiye ikincisi olan Nurettin Öztürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencini kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_06/21172641_photo_2_2023-06-21_17-26-00.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Kastamonu ilinde düzenlenen masa tenisi yıldızlar kız-erkek müsabakalarında her iki branşta da Türkiye ikincisi olan Nurettin Öztürk İmam Hatip Ortaokulu öğrencini kabul etti.