KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04143053_2.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Müdürlüğümüz il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe müdürleriyle birlikte Talas Gençlik Merkezi'nde değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. 2023-2024 eğitim öğretim yılı çalışmalarının ele alındığı değerlendirme toplantısında ilçelerde yürütülen faaliyetlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.