KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Hacılar ilçesinde Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever Özkaya ailesi tarafından yaptırılan Halit Özkaya Kütüphanesinin açılışına katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Hacılar ilçesinde Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever Özkaya ailesi tarafından yaptırılan Halit Özkaya Kütüphanesinin açılışına katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/03165533_photo_8_2023-04-03_16-51-43.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse Hacılar ilçesinde Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever Özkaya ailesi tarafından yaptırılan Halit Özkaya Kütüphanesinin açılışına katıldı.