KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Göreve Yeni Başlayan Yöneticilere Yönelik ''Eğitim Yönetim Semineri'' Programına Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Göreve Yeni Başlayan Yöneticilere Yönelik ''Eğitim Yönetim Semineri'' Programına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/22161911_photo_5868519537048142468_y.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, göreve yeni başlayan yöneticilere yönelik ''Eğitim Yönetim Semineri'' programına katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Karaköse, yöneticilerle sohbet ederek istek ve önerilerini dinledi. Programa; İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Erkan Çiçek ve Mehmet Albostan katıldı.