KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse eğitim-öğretimin başlaması dolayısıyla 16 ilçe millî eğitim müdürleri ile bir araya geldi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse eğitim-öğretimin başlaması dolayısıyla 16 ilçe millî eğitim müdürleri ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/01184506_photo_3_2023-09-01_18-44-49.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse eğitim-öğretimin başlaması dolayısıyla 16 ilçe millî eğitim müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıda ilçe millî eğitim müdürleri ilçeleri ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüze bilgi sundular.