KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse başkanlığında İl Mesem Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse başkanlığında İl Mesem Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_08/17110145_photo_2023-08-17_10-59-17.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse başkanlığında İl Mesem Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Toplantıda ilçelerimizde saha çalışmaları yapılarak ilimizde MESEM programının geliştirilmesi ve daha aktif hale getirilmesi için yapılabilecekler görüşüldü.