KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" nedeniyle Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği ve Kayseri Zihinsel Engellilerin Eğitimi-Rehabilitasyonu ve İstihdamı Derneği tarafından açılan El Sanatları Sergisini ziyaret et
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10172533_photo_8_2023-05-10_17-24-37.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" nedeniyle Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği ve Kayseri Zihinsel Engellilerin Eğitimi-Rehabilitasyonu ve İstihdamı Derneği tarafından açılan El Sanatları Sergisini ziyaret etti.