KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik çeşitli spor dallarında dereceler alan Refika Küçükçalık Ortaokulu öğrencilerini kabul etti.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik çeşitli spor dallarında dereceler alan Refika Küçükçalık Ortaokulu öğrencilerini kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/17165100_IMG_7148.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Teltik çeşitli spor dallarında dereceler alan Refika Küçükçalık Ortaokulu öğrencilerini kabul etti. Müdürümüz Sn. Teltik; il düzeyinde ve yurt çapında yüzme, karate, tekvando ve tenis dallarında dereceye girerek madalya alan öğrencileri tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.