KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Ve Sanayi Odası Arasında Yapılan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokol İmza Töreni
![İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Ve Sanayi Odası Arasında Yapılan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokol İmza Töreni](/meb_iys_dosyalar/2024_07/16104149_photo_20240713_1335534.jpg)
Valimiz Sn. Gökmen Çiçek, Milletvekilimiz M. Cahid Cıngı, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Sanayi Odası arasında yapılan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokol imza törenine katıldı.