KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Bahameddin Karaköse, Fikir Atölyesi Projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'nde Fikir Maratonu Kampında çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizle bir araya geldi.
![İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Bahameddin Karaköse, Fikir Atölyesi Projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'nde Fikir Maratonu Kampında çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/23170300_photo_20240123_170115.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Bahameddin Karaköse, Fikir Atölyesi Projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'nde Fikir Maratonu Kampında çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizle bir araya geldi.