KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin Akpınar Erasmus+ Projesiyle Kuzey Makedonya'nın Üsküp ve Romanya'nın Krayova şehirlerine gidecek öğretmen ve öğrencileri kabul etti.
![İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin Akpınar Erasmus+ Projesiyle Kuzey Makedonya'nın Üsküp ve Romanya'nın Krayova şehirlerine gidecek öğretmen ve öğrencileri kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/18174901_photo_9_2023-05-18_17-47-44.jpg)
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin Akpınar Erasmus+ Projesiyle Kuzey Makedonya'nın Üsküp ve Romanya'nın Krayova şehirlerine gidecek öğretmen ve öğrencileri kabul etti.
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2021-1-TR01-KA121-SCH-0000 12436 Okul Eğitimi Akreditasyonu Erasmus+ Projesi kapsamında öğretmen ve öğrencilerimiz iki ayrı grup hâlinde Kuzey Makedonya'nın Üsküp ve Romanya'nın Krayova şehirlerinde iş başı izleme faaliyetlerine katılacaklar.