KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değişikliği

İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değişikliği

Bilindiği üzere, Bakanlığımız eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışındaki unvanlarda görev yapan personelin il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme iş ve işlemleri, ilgi Yönetmelik hükümlerine göre yürütülmekte olup, sözkonusu personelin il içi yer değişikliği başvuruları 12 - 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınacaktır.


Bu kapsamda; 

 

-İlçenizde Ambar Memuru, Aşçı, Bekçi, Bilgisayar İşletmeni, Hemşire, Hizmetli, Kaloriferci, Memur, Programcı, Şef, Şoför, Teknisyen, Usta Öğretici, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarında görev yapan personellerden; kadrolarının bulunduğu kurumda 31 Mayıs tarihi itibarıyla kesintisiz en az 3(üç) yıl görev yapanlar  yer değiştirmek üzere başvuruda bulunabileceklerdir. 


-Başvuruda bulunacak olan personeller ekli listede ilan edilen münhal kurumlar arasından en fazla 10 (on) kurum tercihinde  bulunabileceklerdir.


-Bakanlık veya diğer kamu kurum ve kuruluşlarında geçici görevli olanlar ile aylıksız izinli olanlar, il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunabileceklerdir.


-Atamalar hizmet süresi üstünlüğüne göre yapılacak olup, Hizmet süresinin eşit olması hâlinde hâlen bulunduğu kadrodaki hizmet süresi fazla olana öncelik verilecektir. Eşitliğin bozulmaması durumunda kura yoluna başvurulacaktır.


-Soruşturma sonucu görev yeri değişen personele, soruşturma geçirdiği okul/kurum/ilçeye 4(dört) yıl geçmeden tercih  hakkı verilmeyecektir.

 

Konunun ilçeniz bünyesindeki tüm personele duyurulması ve başvuruda bulunacak personel açısından olumsuzluklar yaşanmaması açısından  Mebbis özlük modülünde yer alan kimlik ve hizmet süresi bilgilerinin güncellenmesi gerekmektedir. Personelin başvuru formlarının kurum ve ilçe müdürlüğünce onaylanarak en geç 23 Mayıs 2017 Salı günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Atama Şubesine gönderilmesi gerekmektedir.

 

»» Resmi Yazı İçin Tıklayın. 

»» İl İçi Başvuru Formu

»» Münhal Kurumlar Listesi

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.