KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumu Yöneticiliklerine Görevlendirme

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumu Yöneticiliklerine Görevlendirme

İlimizde Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarına yönetici görevlendirmeleri 05/02/2021 tarih ve 31386 sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan MEB Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği(a) ile  Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 19/03/2021 tarih ve 22712602 sayılı yazı (b) eki takvim doğrultusunda tamamlanmış olup, yapılan yönetici görevlendirmesi sonucu ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumlarının münhal yöneticilikler listesi ekte gönderilmiştir.

 

İhtiyacı karşılanamayan eğitim kurumlarına yönetici görevlendirme kapsamında; ilgi (a) yönetmelik hükümleri doğrultusunda şartları taşıyan ve 2021 yılı sözlü mülakata katıldıkları yöneticilik kademesi ile sınırlı olmak kaydıyla adaylar arasından;

14-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav mülakatına katılarak 60 ve üzeri puan alan adaylar,

 

25-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınan tercihlerinden birine atanamayan veya atama tercihinde bulunmayan adaylar, münhal kurumlara atanmak üzere tercihte bulunabileceklerdir. 

 

Görevlendirilmek üzere tercihte bulunacak olan adaylar Ekte bulunan Başvuru ve Onay Formunu eksiksiz doldurarak imzalı şekilde başvurunun son günü olan 16 Eylül 2021 Perşembe günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

 

» Resmi Yazı İçin Tıklayın.

 

» Müdürlüğü Münhal Kurumlar

 

» Müdür Başyardımcılığı Münhal Kurumlar

 

» Müdür Yardımcıılığı Münhal Kurumlar

 

» Başvuru ve Onay Formu

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.