KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumu Yöneticiliklerine Görevlendirme

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumu Yöneticiliklerine Görevlendirme

İlimizde Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarına yönetici görevlendirmeleri ilgi yönetmelik hükümleri ile  Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Kılavuzu 2017 eki takvim doğrultusunda tamamlanmış olup, yapılan yönetici görevlendirmesi sonucu ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumlarının münhal yöneticilikler listesi ekte gönderilmiştir.

İhtiyacı karşılanamayan eğitim kurumlarına yönetici görevlendirme kapsamında; 22/04/2017  Tarih ve 30046 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan “Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine Dair Yönetmelik hükümleri doğrultusunda şartları taşıyan ve sözlü mülakata katıldıkları yöneticilik kademesi ile sınırlı olmak kaydıyla adaylar arasından;

Görevlendirilmek üzere tercihte bulunacak olan adaylar aşağıdaki Başvuru ve Onay Formunun eksiksiz doldurarak imzalı şekilde okul/ilçe kanalı ile başvurunun son günü olan 14 Eylül 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüzde olacak şekilde gönderilmesini takip etmeleri gerekmektedir.

 

» Resmi Yazı İçin Tıklayın.

 

» Yöneticiliği Münhal Olan Kurum Listesi İçin Tıklayın.

 

» Başvuru Formu İçin Tıklayın.

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.