KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kayseri Organize Sanayi Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'ye Nezaket Ziyaretinde Bulundular.
![Kayseri Organize Sanayi Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'ye Nezaket Ziyaretinde Bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/19213049_39b7c5d4a95e4632accc3fa60c364b5b.jpg)
Kayseri Organize Sanayi Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Bozkurt, Zafer Baktır, Nuri Çetinçağlar; Bölge Müdürü Abdulmenap Esko ve Kamil Akçadırcı, İl Milli eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'ye nezaket ziyaretinde bulundular.