KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas İlçesinde Yaptırılacak "Ahmet Gönen Lisesi"nin Temel Atma Törenine Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas İlçesinde Yaptırılacak](/meb_iys_dosyalar/2024_03/04101706_photo_5987596856789679893_y.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Talas İlçesinde Hayırsever Ahmet Gönen ve Talas Belediyesi tarafından yaptırılacak "Ahmet Gönen Lisesi'nin"temel atma törenine katıldı. Törene; Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İl Müdürümüz Bahameddin Karaköse,Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Elmalı ve davetliler katıldı.