Millî Eğitim Müdürlüğümüz ARGE Birimi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafında desteklenen Erasmus Plus Mesleki Eğitim Akreditasyonu Kapasamında; öğrencilerimiz, Belçika ve Hollanda'ya kısa dönem staj faaliyetine gidecekler
![Millî Eğitim Müdürlüğümüz ARGE Birimi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafında desteklenen Erasmus Plus Mesleki Eğitim Akreditasyonu Kapasamında; öğrencilerimiz, Belçika ve Hollanda'ya kısa dönem staj faaliyetine gidecekler](/meb_iys_dosyalar/2023_09/15155601_photo_2_2023-09-15_15-45-15.jpg)
Millî Eğitim Müdürlüğümüz ARGE Birimi koordinatörlüğünde, Türkiye Ulusal Ajansı tarafında desteklenen Erasmus Plus Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapasamında; 5 öğrencimiz Elektrik ve Elektronik alanında Belçika'ya, 3 öğrencimiz ise Motor Teknolojileri alanında Hollanda'ya kısa dönem staj faaliyetine gideceklerdir.
Faaliyet öncesi bilgilendirme toplantısı Ar-Ge Birimimiz uzmanları, öğrencilerimiz, velilerimiz ve refakatçi öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.
Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize başarılı bir staj dönemi geçirmelerini dileriz.