KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Psikososyal destek etkinlikleri kapsamında KYK Melikgazi ve Pertevniyal Sultan yurtlarında kalan çocuklar için Müdürlüğümüz ARGE ve PİKTES ekipleri tarafından eğlenceli bir program düzenlendi.
![Psikososyal destek etkinlikleri kapsamında KYK Melikgazi ve Pertevniyal Sultan yurtlarında kalan çocuklar için Müdürlüğümüz ARGE ve PİKTES ekipleri tarafından eğlenceli bir program düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/02165824_photo_2023-03-02_16-54-48.jpg)
Çocuklarımıza yönelik psikososyal destek faaliyetlerine devam ediyoruz.
Müdürlüğümüz AR-GE ve PİKTES ekipleri tarafından, ilimizdeki çeşitli yurtlarda ağırladığımız çocuklar için masalların anlatıldığı, müzikli gösterilerin ve animasyonların yer aldığı bir program düzenlendi.