KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Şehit Mehmet Erdoğan İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. İl Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik ara tatilin ardından sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Şehit Mehmet Erdoğan İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. İl Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik ara tatilin ardından sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/21100645_WhatsApp_Image_2022-11-21_at_09.48.45.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Şehit Mehmet Erdoğan İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. İl Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik ara tatilin ardından sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.