KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, 15 Nisan Dünya Sanat Günü Dolayısıyla Düzenlenen Münazara Yarışmasına Katıldı

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, 15 Nisan Dünya Sanat Günü Dolayısıyla Düzenlenen Münazara Yarışmasına Katıldı

15 Nisan Dünya Sanat Günü dolayısıyla ilimiz Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Münazara Kulübü ve Abdullah Gül Üniversitesi Kültür - Edebiyat Kulübü öğrencilerinin ortaklaşa düzenlediği münazara yarışması, AGÜ Abdullah Gül Müze Salonunda gerçekleştirildi. "Sanat Eserleri Bulundukları Ülkelerde mi Sergilenmeli Yoksa Daha Korunaklı Başka Ülke Müzelerinde mi Sergilenmeli?" Konulu yarışmada liseli ve üniversiteli öğrenciler çok güzel argümanlar, savunmalar, çürütmeler yaparak ilgi çekici bir etkinliğe imza attılar.

Öğrencilerin hazırladığı bu başarılı programa; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, AGÜ Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Erk HACIHASANOĞLU , Öğrenci İşleri Daire Başkanı Sayın Fikri ULUSOY, Sayın Doç. Dr. Ahmet KAYASANDIK, Kilim SBL müdürü Sayın Bülent KAYA , öğretmenlerimiz ve çok sayıda öğrenci topluluğu katıldı.  Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, ''Öğrencilerimize yerleşkesini açan Abdullah Gül Üniversitesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eğitimde Üniversite iş birliği her zaman önemlidir. Bu gibi programlar öğrencilerimin hayal dünyasını ve ufkunu genişletmektedir'' diyerek sözlerini noktaladı. 

Programın sonunda yarışmaya katılan öğrencilerimize AGÜ tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.  

 

15-04-202215-04-202215-04-202215-04-202215-04-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.