KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, Kayseri Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Bağımlılıkla Mücadelede ''Ben Olsaydım" Çalıştayına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, Kayseri Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Bağımlılıkla Mücadelede ''Ben Olsaydım

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, Kayseri Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadelede ''Ben Olsaydım" çalıştayına katıldı.

Çalıştaya Sayın Valimiz Şehmus GÜNAYDIN ve protokol üyeleri katıldı.

Sayın Valimiz Şehmus GÜNAYDIN yaptığı konuşmada; ''Hiç kimse 'bu benden uzaktadır, bana gelmez.' demesin. Hepimizin kapısına gelebilir, hepimiz bunu yaşayabiliriz. Biz bu konuda bir metot geliştireceksek aileleri dinlemek zorundayız. Çünkü bu konuda bu olayı yakından yaşayan, sıkıntıları en derin şekilde yaşayan ailelerdir. Biz bu aileleri dinlediğimiz zaman yol ve yöntem bulma konusunda önemli mesafeler katetmiş olacağız. Ayrıca tedavi sonrasında ailelere yönelik yapılacak çalışmalar çok önemlidir. Sürekli takip gerektiren bir iş" dedi.

Konuşmaların ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Akif ASDEMİR, Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Doç.Dr. İsmail ALTINTOP ve Isparta Uyuşturucu Bağımlılıklarla ve Alkolizmle Mücadele Derneği (UYUMDER) Başkanı Sayın İbrahim UZUNKÖPRÜ, bağımlılıkla mücadele konulu sunum yaptılar.   

 

 

13-04-202213-04-202213-04-202213-04-202213-04-202213-04-202213-04-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.