KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK' in Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK' in Yarıyıl Tatili Mesajı

6 Eylül 2021 de başladığımız yeni eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini geride bırakıyoruz.Öğretmen, öğrenci ve eğitime destek veren tüm çalışanlarımız için yorucu bir süreci tamamlamanın huzurunu yaşıyoruz.  

Sevgili öğrencilerimiz:  

Bu tatilde dinlenmeyi elbette ki hak ettiniz. Biliyorum ki dünyanın en zor işlerinden birisi öğrenciliktir. Sizler bu zor sürecin üstesinden gelecek güçte ve yetenektesiniz. Tatilde hayatta en önemli şeylerden birisi olan zamanınızı en verimli şekilde değerlendirmeniz, geçmişin muhakemesini yaparak geleceğe daha umutla ve donanımlı bakmaz dileklerimle hepinizin gözlerinden öpüyorum.  

07 Şubat 2022 de sağlıklı, dinlenmiş ve mutlu bir şekilde buluşmak dileğiyle, şimdilik hoşça kalın kıymetli öğrencilerim.  

Vefakâr öğretmenlerimiz:

  En az öğrencilerimiz kadar sizler de tatili hak ettiniz. Yorucu geçen dört ayda eserleriniz üzerinde çalıştınız, emek verdiniz, o değerli hazinelerimizi adım adım geleceğe hazırladınız. Sizlerle gurur duyduğumu belirtmek isterim. Sizlerin de şunu bilmenizi isterim, sizlerin daha elverişli, huzurlu ortamda çalışmanız adına bizler de zaman mefhumu olmadan çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Ekip ruhu içinde hep birlikte aydınlık geleceğe ulaşacağız. İnanıyorum ki tatil sürecinde durmayacaksınız. Aklınız hep yarım kalan projelerinizde olacak. Size olan inancım ve güvenim her zamankinden daha fazladır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle iyi tatiller diliyorum.  

Değerli velilerimiz;

  6 Eylül 2021 de bize emanet ettiğiniz canlarınızı, kısa bir süre için sizlere misafir olarak veriyoruz. Hiçbir karne sonucu emanetinizden daha kıymetli değildir. Umudumuz, geleceğimiz olan evlatlarımızı sevgiyle dolu bir yuvada karşılamanız en büyük temennimdir. Huzurlu bir ortamda tatillerini tamamlamalarını sağlamanız, birlikte daha fazla zaman geçirmeniz, onları daha sağlıklı ve mutlu kılacaktır. Şuna inanıyorum ki çocuklar için en değerli oyun arkadaşı ailesidir. Emanetlerinizi dinlenmiş, sağlıklı ve daha mutlu olarak yeni eğitim öğretim yılında heyecanla bekliyoruz. Bu temennilerle siz değerli velilerimize sağlık başarı ve mutluluk diliyorum.    

 

Ayhan TELTİK

İl Milli Eğitim Müdürü

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.