KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ESKİ HÜKÜMLÜ / TMY ALIM LİSTESİ

Müdürlüğümüzün talep etmiş olduğu Eski Hükümlü/TMY daimi statüdeki Harita Mühendisi ve İnşaat Mühendisi  mesleklerindeki işgücü talebimiz için Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Daimi Kadrolarına İlk Defa İşçi olarak Alınacaklar Hakkında Uygulanacak Sınav Yönet
ESKİ HÜKÜMLÜ / TMY ALIM LİSTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSİ BAŞVURU LİSTESİ

S.N

ADI SOYADI

BABA ADI

DOĞUM YERİ

1

MUSTAFA KORKUSUZ

ALİ

MALATYA

2

ENİS ERGÜN

HAYDAR

AĞRI

3

ATİLLA EMRE ARSLAN

EMİR

KAYSERİ

4

ABDULLAH ÖZSAKABAŞI

AHMET

ŞAHİNBEY

 

 HARİTA MÜHENDİSİ BAŞVURU LİSTESİ

S.N

ADI SOYADI

BABA ADI

DOĞUM YERİ

1

ABDULLAH ÖZSAKABAŞI

AHMET

ŞAHİNBEY

 

BAŞVURULARIN İNCELENMEK VE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN EVRAKLARIN EN GEÇ 4 OCAK 2021 PAZARTESİ GÜNÜ 15:00'A KADAR  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

GEREKLİ EVRAKLAR:

1- DİPLOMA VEYA MEZUNİYET BELGESİ

2- ADLİ SİCİL KAYDI

3- BAŞVURU YAPILAN KPSS-P3 SONUÇ BELGESİ

4- SGK'DAN MAAŞ ALMADIĞINA DAİR BELGE

5- KİMLİK FOTOKOPOSİ

6- ESKİ HÜKÜMLÜ BELGESİ (ESKİ HÜKÜMLÜ İÇİN GEREKLİ BELGE)

7-TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANDIĞINI GÖSTEREN KOMUTANLIK YAZISINI ASLI VE ONAYLI ÖRNEĞİ VEYA TERÖRLE MÜCADELE KANUNUN 21.MADDESİNDE SAYILAN TERÖR OLAYLARININ SEBEP VE TESİRİ SONUCU MALÜL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANDIĞINA İLİŞKİN SAĞLIK RAPORU ASLI VEYA ONAYLI ÖRNEĞİ (TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANANLAR İÇİN GEREKLİ BELGE)

NOT:      

Duyuru

MADDE 15 - (Başlığı ile Birlikte Değişik:RG-9/11/2018-30590) (1) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.