KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yöneticiler Zirvesi Projesi (Okul Listeleri Güncellenmiştir)

Yöneticiler Zirvesi Projesi (Okul Listeleri Güncellenmiştir)

 

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen "Yöneticiler Zirvesi" projesi kapsamında hazırlanan ve okullara gönderilen yönerge doğrultusunda ilimizdeki eğitim kurumlarında görev yapan okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile koordinatör okul müdürlerinin belirleyeceği kendi gurupları içerisinde bulunan bir okulda, her ayın son haftasında ekte bulunan okul ve kurumların katılımı ile Yönetici toplantıları yapılması planlanmaktadır.

 

Bu kapsamda 26.10.2018 tarihi saat 14.00´te gerçekleştirilmesi planlanan ilk toplantının, ekte gönderilen listelerde koordinatör olarak belirtilmiş olan okullarda yapılmasına, bir sonraki toplantının ise 26.10.2018 tarihinde yapılacak olan toplantıda belirlenmesine karar verilmiştir. 

 

Listede koordinatör olarak belirtilmiş olan ev sahibi okul yöneticilerinin toplantının kapsamı ve yapılacak hazırlıklar konusunda iletişime geçilebilmesi için ekte gönderilen tabloya kişisel bilgilerini doldurarak yoneticilerzirvesi38@gmail.com e-posta adresine 19.10.2018 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

Ekte gönderilen listelerin incelenip, ilçenizde belirtilen okullarda herhangi bir eksiklik/isim değişikliği/yeni okul açılması gibi durumlar var ise güncel bilgilerin 19.10.2018 tarihi saat 14.00’e kadar doğrudan yoneticilerzirvesi38@gmail.com e-posta adresi üzerinden ulaştırılması gerekmektedir.

 

→ Okul Listeleri Güncellenmiştir.

 

» Koordinatör Okullar

» Anaokulları

» Anadolu İmam Hatip Lisesleri

» Anadolu Lisesleri 

» Çok Programlı Liseler 

» Fen-Sosyal-Spor Liseleri 

» Halk Eğitim Merkezleri

» İlkokullar ve Ortaokullar

» İlkokullar

» İmam Hatip Ortaokulları 

» Meslek Liseleri 

» Ortaokullar

» Öğretmenevleri 

» Ram-Bilim Sanat Merkezi-Özel Eğitim 

 

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.