KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hürriyet MTAL Beden Eğitimi Öğretmenleri ve aynı zamanda Hürriyet MTAL Spor Kulübü yöneticileri; Kulüp Başkanı Metin Tutum ve Başkan Yardımcısı Osman Susamış, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti.
![Hürriyet MTAL Beden Eğitimi Öğretmenleri ve aynı zamanda Hürriyet MTAL Spor Kulübü yöneticileri; Kulüp Başkanı Metin Tutum ve Başkan Yardımcısı Osman Susamış, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/14152322_WhatsApp_Image_2022-11-14_at_15.03.32.jpg)
Hürriyet MTAL Beden Eğitimi Öğretmenleri ve aynı zamanda Hürriyet MTAL Spor Kulübü yöneticileri; Kulüp Başkanı Metin Tutum ve Başkan Yardımcısı Osman Susamış, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti.