KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hür Doğu Türkistanlılar Derneği Geleneksel Türk Dericilik El Sanatları ve Motiflerini yaşatmak adına iş birliği için İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi ziyaret ettiler.
![Hür Doğu Türkistanlılar Derneği Geleneksel Türk Dericilik El Sanatları ve Motiflerini yaşatmak adına iş birliği için İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/11162328_photo_2023-10-11_16-23-13.jpg)
Hür Doğu Türkistanlılar Derneği Geleneksel Türk Dericilik El Sanatları ve Motiflerini yaşatmak adına iş birliği için İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi ziyaret ettiler.