KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hollanda'da faaliyet gösteren İnanın Çocuklar Derneği Başkanı Şerife Bağıran ve dernek üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi makamında ziyaret ettiler.
![Hollanda'da faaliyet gösteren İnanın Çocuklar Derneği Başkanı Şerife Bağıran ve dernek üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/05180628_photo_2_2023-05-05_18-06-09.jpg)
Hollanda'da faaliyet gösteren İnanın Çocuklar Derneği Başkanı Şerife Bağıran ve dernek üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse'yi makamında ziyaret ettiler.
6 Şubat'ta meydana gelen afetten sonra yaptıkları yardımlarla ön plana çıkan derneğin yöneticileri, depremden etkilenen aileler için Kayseri'de yürütülecek yardım faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.