KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi; NASA Uluslararası Uzay Uygulamalarının küresel çapta düzenleyeceği yarışmada Türkiye'yi temsil edecek.
![Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi; NASA Uluslararası Uzay Uygulamalarının küresel çapta düzenleyeceği yarışmada Türkiye'yi temsil edecek.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/06171356_photo_2_20231206_171337.jpg)
Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi; Ay'daki Deprem ve Sismik Verileri 3D gösteren program tasarlayarak, NASA Uluslararası Uzay Uygulamalarının küresel çapta düzenleyeceği yarışmada Türkiye'yi temsil edecek.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse; Okul Müdürü Nazif Cindi eşliğinde Proje Sorumlusu Biyoloji Öğretmeni Fethi Ahmet Öner, öğrencilerimiz, Furkan Yalçın ve Ahmet Emin Atasoy'u taltif ve tebrik ederek proje detayları ve süreç hakkında bilgi aldı.