KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Herkes Küçük Dokunuşlar Yapsa, Küçücük Dokunuşlarla Kayseri’de Büyük Şeyler Olur.

Herkes Küçük Dokunuşlar Yapsa, Küçücük Dokunuşlarla Kayseri’de Büyük Şeyler Olur.
Herkes Küçük Dokunuşlar Yapsa, Küçücük Dokunuşlarla Kayseri’de Büyük Şeyler Olur.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Mesleki Eğitim ve Teknik Lisesi Okul Müdürleri İle Melikgazi Rehberlik ve Araştırma Merkezi konferans salonunda bir araya geldi.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ iyi bir lider olmalarını istedi okul müdürlerine “ Biz idarecilerin varlık nedenlerimizin birincisi öğrencilerimiz, ikincisi de öğretmenlerimizdir. Bu açıdan öğretmen odalarımıza önem vermeliyiz. Her gün okullarımızda bir güzellikler olsun. Herkesin fikrine saygı duymalısınız.  İyi bir organizasyonla birçok problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Hem Milli hem ahlaki olacağız, üreteceğiz fakat bilinçli tüketmeye dikkat edeceğiz. Özellikle Meslek liselerinde öğrencilerimize yaptığını ve ürettiğini mutluğunu ve hazzını yaşatın. Alanlarınızda ihtisaslaşın. Günü birlik planlarla hareket etmeyin. Yaptığınızın en iyisini yapmaya çalışın.  Çocuklarımıza ‘Şükür’ etmesini öğretmeliyiz. Bu şehir için en iyisini yapmak gibi bir sorumluluğumuz var. Kayseri’de imkânlar muhteşem, Belediyeler, STKlar, Organize Sanayi Bölgesi, Odalar yeter ki bir şeyler yapın. Bu şehir bambaşka olur. Kayseri kendini aşmasını gereken bir şehir ve ülkeye örnek olması gerekir.“ diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantının sonunda okul müdürleri söz alarak karşılaştıkları sorunları ve isteklerini aktarmaları ile sona erdi.

 

15-08-201815-08-201815-08-201815-08-201815-08-201815-08-2018

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.