KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırsever İş İnsanı Sayın Osman ULUBAŞ ve KASKİ Genel Müdürü Sayın Doç.Dr.Özgür ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret etti.
![Hayırsever İş İnsanı Sayın Osman ULUBAŞ ve KASKİ Genel Müdürü Sayın Doç.Dr.Özgür ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN'u makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/23162257_IMG_4481.jpg)
Hayırsever İş İnsanı Sayın Osman ULUBAŞ ve KASKİ Genel Müdürü Sayın Doç.Dr.Özgür ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.