KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

İlimize Milli Eğitim Müdürü olarak atanan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 

 

Günün ilk ziyaretini Eğitim Bir-Sen Başkanı Aydın Kalkan ve yönetim kurulu üyeleri yaptı. Ziyarette Eğitim Bir –Sen Başkanı Aydın Kalkan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’ya başarı dileklerini iletti.

 

Günün ikinci ziyaretini, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekinci ve  Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yaptı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ve Necmettin Nursaçan’a  ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek, teşekkür etti.

 

Günün son ziyaretini de Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetim kurulu üyeleri yaptı. Ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Organize Sanayii olarak mesleki eğitime katkılarının devam edeceğini belirterek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’ya görevinde başarılar diledi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ziyaretten dolayı OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetim kuruluna teşekkür ederek “İlimiz hayırseverler şehri. İş adamlarımızın eğitime katkıları Türkiye’ye örnek olmakta. Bakanlık olarak mesleki eğitime önem verilmekte. İlimizde; eğitim-öğretimi daha iyi seviyelere getirmek için iş birliği içerisinde olmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

 

Ziyaretin sonunda OSB Başkanı Tahir Nursaçan, OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı olarak hazırladıkları kitaplardan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’ya hediye etti. 

 

10-11-201610-11-201610-11-201610-11-201610-11-201610-11-2016

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.