KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından 2013 yılında tüm illerde uygulamaya başladığı “Okullar Hayat Olsun” Projesi İl Yönetim Kurulu toplantısı Melikgazi Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı.

 

Toplantıya Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Bakanlık temsilcisi Rezzan Everekli, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Bahameddin Karaköse, Ekrem Kayaaslan,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Okan Akyol, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Belediye temsilcileri, muhtarlar, Halk Eğitim Merkezi ve Mesleki Eğitim Müdürleri  katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı yaptığı konuşmada  “Öğrenmenin yaşı yoktur. Bu gibi mekânlar canlı tutulmalı. Atıl kaynakların iyi kullanılması konusunda katkı sağlayacağını umuyorum. Bu projede görev alan tüm kişilere ve kurumlara teşekkür ederim.” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ise “Okullar çevreleri kadar güçlü olurlar. Devletimiz milyarlar harcayarak yaptırdığı okullar kullanım süreleri çok kısa. Bu okullar devletimize ait ise milletimiz rahat bir şekilde kullanmalıdır. Buralarda daha çok seminerler, kurslar açılmalı. İlimiz, bu açıdan çok şanslıdır. Belediyelerimiz bizlere her konuda yardım etmektedirler. Bu konuda başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, Melikgazi Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanımız Mustafa Çelik’e teşekkür ederim” dedi.

 

Toplantı İl Milli Eğitim Şube Müdürü Okan Akyol’un sunumunun ardından, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ve diğer katılımcıların proje hakkında görüşlerini bildirmesiyle sona erdi.

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.