KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göç Ailesine Misafir Olduk.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, aile ziyaretleri çerçevesinde Göç ailesini ziyaret etti. 
Göç Ailesine Misafir Olduk.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, aile ziyaretleri çerçevesinde Göç ailesini ziyaret etti. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahameddin Karaköse, Burhan Dinçbal Ortaokulu Müdürü Alican Türkyılmaz, Öğretmenler Tayfun Seyfi ve Mediha Bulut katıldı.

 

Baba Ayhan Göz tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, evin çocukları Gizem ve Muammer ile sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ile evin küçük oğlu Muammer arasındaki diyalog neşeli anların yaşanmasına neden oldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, “Yavrularımızı görmek ve onları ev ortamında ziyaret etmek bizi mutlu ediyor. Bizi görünce onlar da mutlu oluyordur. Bu aidiyet duygusunu ve yakınlık duygusunu geliştiren bir süreç olsa gerek" diye düşünüyorum” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, “Bizim projemizin temel amacı bu zaten. Bu ev ziyaretlerinde bizim desteğimizi belirtmektir. Bugün de Emre ile birlikteydik, doktor olmak istiyormuş. Bizim devlet kurumları ile okul ortamının aile ortamının bir arada bulunması gerektiği, eğimin temel saç ayağı olduğunu söylüyoruz. Bunu gerçekleştirmek için ziyaretlerden başka çok fazla imkânımız yok. Çocuklarımızın geleceği için bu ziyaretleri önemsiyoruz. Okul müdürlerimiz ve öğretmen arkadaşlarımıza da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

İl Milli Eğitim Müdürünü, okul müdürünü ve sınıf öğretmenini evinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Gizem Göç, “Güzel bir duygu, hem aile hem okul ortamı tek bir çatı altında olduğu için mutlu hissediyorum” ifadesinde bulundu. Ziyaret öğrencilere hediyelerin verilmesiyle son buldu.


 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.