KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Furkan Baysak Pastaneleri, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının Başlaması Nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti
![Furkan Baysak Pastaneleri, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının Başlaması Nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_09/08165354_photo_2022-09-08_16-46-01.jpg)
İlimizde faaliyet gösteren Furkan Baysak Pastaneleri 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i ziyaret etti. İnce düşüncelerinden dolayı milli eğitim camiası olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.