KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Ağ Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Fatih Projesi 3. Faz Ağ Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 29/09/2016 tarih ve 10507265 sayılı yazısı ile Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmakta olduğu, Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ortaokul, lise ve meslek liseleri ile daha önceki fazlarda alt yapısı kurulmamış ilkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacağı belirtilmektedir. 

 

Fatih Projesi kapsamında ağ alt yapısı yapılmamış otaöğretim kurumları, ortaokullar, ilkokullar, anaokulları, mesleki eğitim merkezleri ve halk eğitim merkezlerinin proje kapsamında altyapı ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 07.10.2016 tarihine kadar veri girişi yapılabilecektir.

 

Ortak bina kullanan okullarımızda bina sahibi olan okul bilgilerinin girilmesi, bina sahibi olmayan okulun mükerrer bilgi oluşturmaması için formu doldurmaması gerekmektedir. Okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulum ihtiyacının belirlenmesi hususunda büyük önem arzetmektedir.

 

Not: Girişler ağ alt yapı ihtiyacı için olup, ekileşimli tahta ihtiyacı için değildir.

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.