KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eski Hükümlü / TMY Alım Listesi

Eski Hükümlü / TMY Alım Listesi

ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY ALIM LİSTESİ

 

Müdürlüğümüzün talep etmiş olduğu Eski Hükümlü/TMY daimi statüdeki Büro Memuru alımı işgücü talebimiz için "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Daimi Kadrolarına İlk Defa İşçi olarak Alınacaklar Hakkında Uygulanacak Sınav Yönetmeliği" kapsamında müracaat eden kişilerin listesi aşağıdadır. 

 

                BÜRO MEMURU BAŞVURU LİSTESİ

S.N

ADI SOYADI

DOĞUM YERİ

1

Fahri ŞİMŞEK

Develi

 

BAŞVURULARIN İNCELENMEK VE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN EVRAKLARIN EN GEÇ 15 NİSAN 2021 PERŞEMBE GÜNÜ 15:00'A KADAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

GEREKLİ EVRAKLAR:

1- DİPLOMA VEYA MEZUNİYET BELGESİ

2- ADLİ SİCİL KAYDI

3- BAŞVURU YAPILAN KPSS-P93 SONUÇ BELGESİ

4- SGK'DAN MAAŞ ALMADIĞINA DAİR BELGE

5- KİMLİK FOTOKOPOSİ

6- ESKİ HÜKÜMLÜ BELGESİ (ESKİ HÜKÜMLÜ İÇİN GEREKLİ BELGE)

7-TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANDIĞINI GÖSTEREN KOMUTANLIK YAZISINI ASLI VE ONAYLI ÖRNEĞİ VEYA TERÖRLE MÜCADELE KANUNUN 21.MADDESİNDE SAYILAN TERÖR OLAYLARININ SEBEP VE TESİRİ SONUCU MALÜL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANDIĞINA İLİŞKİN SAĞLIK RAPORU ASLI VEYA ONAYLI ÖRNEĞİ (TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANANLAR İÇİN GEREKLİ BELGE)

NOT:      

Duyuru

MADDE 15 ? (Başlığı ile Birlikte Değişik:RG-9/11/2018-30590) (1) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.