KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erkilet Süleyman Tarman İlkokulu Öğrencilerimizden İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´ye Ziyaret
Erkilet Süleyman Tarman İlkokulu Öğrencilerimizden İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´ye Ziyaret![Erkilet Süleyman Tarman İlkokulu Öğrencilerimizden İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´ye Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/28094629_photo_2019-03-28_09-45-24.jpg)
Erkilet Süleyman Tarman İlkokulu Öğrencilerimizden Mehmet Emre, Azra ve Öğretmenleri Vatan ve Bayrak sevgisini artırabilmek için düzenlenen "81 İLDE ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ" isimli e-Twinning projesi kapsamında sergilenen Kayseri´ye Özgü Mantı ile yapılan Türk Bayrağını İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´ye Hediye Ettiler.