KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademisyenleri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımlarıyla, 2023 Vizyonu ve İl Milli Eğitim Müdürülüğümüzle yapılacak projeler için toplantı yapıldı.
![Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademisyenleri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımlarıyla, 2023 Vizyonu ve İl Milli Eğitim Müdürülüğümüzle yapılacak projeler için toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/18084233_photo5888998894598205600.jpg)
Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademisyenleri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımlarıyla, 2023 Vizyonu ve İl Milli Eğitim Müdürülüğümüzle yapılacak projeler için toplantı yapıldı.