KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus Plus Akreditasyon Projeleri Kapsamında Romanya'dan İlimize Gelen 12 Öğrenci ve 4 Öğretmen, İl Millî Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti
![Erasmus Plus Akreditasyon Projeleri Kapsamında Romanya'dan İlimize Gelen 12 Öğrenci ve 4 Öğretmen, İl Millî Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_10/24154843_photo_2022-10-24_15-47-58.jpg)
Erasmus Plus Akreditasyon projeleri kapsamında iş başı ve ders gözlemi yapmak üzere Romanya'dan gelen ve ilimizde Erciyes Koleji'ni tercih eden 12 öğrenci ve 4 öğretmen, İl Millî Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik'i makamında ziyaret etti.