KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Kayseri Milletvekili Sayın Taner YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Kayseri Milletvekili Sayın Taner YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Kayseri Milletvekili Sayın Taner YILDIZ Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.   Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU tarafından karşılanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı  ve Kayseri Milletvekili Sayın Taner YILDIZ Müdürlüğümüzü ziyaretinde basın mensuplarına ziyarete ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.  "İl Müdürümüzle dışarıda zaman zaman görüştük.İl milli eğitimi ile alakalı problemlerimiz, aşılması gereken noktalar varsa onları istişare etmeye çalıştık. Bugün de kendi makamında bir kez de ziyaret etmek istedim. Biz sağlık ve eğitimin kültürle beraber Türkiye'nin vazgeçilmez ve istikbaline dönük en önemli meseleler olduğunu biliyoruz. Güvenlik ile özgürlüklerin zaman zaman önceliklerini diğerine bıraktığı bir dönemi yaşamaktayız. Hamdolsun , güvenlik ortamı artık özellikle PKK'nın dize getirilmesiyle beraber şuanda daha çok sağlık, eğitim ve kültür alanlarında ağırlığımızı artırmaktayız. Salgın döneminde yüzyüze eğitimin kesintiye uğradığı yaklaşık 3 eğitim-öğretim dönemini hep beraber yaşadık. Bundan sonra Milli Eğitim Bakanımızın da bahsettiği gibi her türlü vakalara karşı inşallah hedef olan 6 Eylül'de yüzyüze eğitimin daha çok oturacağı ve sistematik hale geleceği döneme hep beraber girmiş oluruz. Bunda her birimizin alacağı tedbirler önemli." dedi   İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek, "Bakanımıza İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yaptığımız çalışmalarla ilgili sunum yapacağız. Değerlendirmelerini bekleyeceğiz. Eksiğimiz veya fazlamız neyse onları da görmesini isteyeceğiz. İnşallah onlarında desteği ile memleketimize eğitim öğretim noktasında yapacağımız hizmetleri arkadaşlarımızla değerlendirip yolumuza devam edeceğiz. Şimdiye kadar verdiği desteklerden ve özellikle yatırım noktasında vereceği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz." diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret İlimizde eğitimle ilgili hazırlanan brifingin İl Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU'nun sunumunun ardından sona erdi.

31-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-202131-07-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.