KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elbistan'da depremin ilk gününden itibaren hizmet vermekte olan mobil mutfağımızda görevi devralacak aşçılarımız İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Akpınar tarafından uğurlandı.
![Elbistan'da depremin ilk gününden itibaren hizmet vermekte olan mobil mutfağımızda görevi devralacak aşçılarımız İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Akpınar tarafından uğurlandı.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/14164427_photo_2023-04-14_16-44-10.jpg)
Elbistan'da depremin ilk gününden itibaren hizmet vermekte olan mobil mutfağımızda görevi devralacak aşçılarımız İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Akpınar tarafından uğurlandı.